| aluu10 a întrebat:

vreau si eu sa ma ajutati cu ceva! Dau funda! Am baut cola rece si acum ma doare capul si gatul rau de tot. ce pot sa fac? va rog ajutati-ma. Nu mai este deschis acum la farmacie. Multumesc

2 răspunsuri:
| maryale a răspuns:

Buna! fa-ti un ceai caldutz. cel mai bun remediu! o sa-ti diminueze durerea macar pana dimineata cand poti sa mergi sa-ti iei un strepsils sau un medicament de la farmacie! sper ca te-am ajutat!

| WyvernSky a răspuns:

Cola nu este buna pentru corp, mai bine zis dupa cum vezi si pe eticheta, are colorantii si alte chimicale.Acum problema s-a pus ca ai baut si rece si de asta te doare in gat.
Ai grija!