| Bogdan2711 a întrebat:

Salut tuturor...as dori sa stiu daca exista printre voi persoane care cunosc site-ul "fashiondays" deoarece am facut comanda de un ceas( care de altfel era redus cu 77% cea ce pare cam prea bine) si as dori sa stiu daca site-ul este de incredere si daca cineva a mai comandat ceas de pe acel site este original sau nu!? Multumesc anticipat!

3 răspunsuri:
| AnneLOve a răspuns:

Este de încredere! Am comandat ft multe lucruri de acolo si mi le au adus si sunt 100% originale. Funda?

Răspuns utilizator avertizat
| callie2 a răspuns:

Eu comand constant de acolo, de la haine la creme si totul e okay. singurul dezavantaj e transportul. dureaza mult pana ajunge coletul la tine si eu mereu nimeresc ca baietii de la fan curier sau cu ce mai trimit ei sa nu fie cei mai "galanti"oameni din lume.