| Diam_Marian_1988 a întrebat:

Magazinul Online BESTWATCH.RO e de incredere? As comanda un ceas fossil original dar site-ul are adresa in ghetourile din Aleea Livezilor a sectorului 5, unde domiciliaza numai hoti ceea ce ma baga la banuieli. A comandat cineva?

2 răspunsuri:
| florinflorescu a răspuns:

Salut, mie saitul mi se pare dubios, produse super faine la preturi mai mici. Dar cel mai dubios mi se pare ca nu au "Termeni si conditii" inca care sa se spuna ce se intampla daca nu este ok comanda, sau in caz de retur sau daca este defect. Nu iti recomand deloc, pentru ca daca cumperi nu ai nici un drept. Ai mare grija.

| Alexandra_Elena_1986 a răspuns (pentru florinflorescu):

Salut, eu am comandat, si sunt multumita de produs. Coletul vine prin curier rapid in 1-2 zile.
Termenii si conditiile le gasesti aici https://www.bestwatch.ro/termeni-si-conditii.html trebuie doar sa te uiti pe site in partea din jos.