| AlAndalus a întrebat:

Salut tuturor! As dori si eu sa stiu cam cat costa sa-ti pui unghii false la salon? Cam cat rezista si daca dauneaza in vreun fel unghiei? Merci anticipat, si promit o Funda celei/celui (de ce nu?!big grin) cu cel mai bun raspuns!

Răspuns Câştigător
| MadutzaB a răspuns:

Costa in jur de 100-150 RON.Rezista in jur de o luna, dar intre timp trebuie sa mergi la salon pentru intretinerea lor care costa in jur de 50 RON.Sa stii ca nu dauneaza foarte mult unghiei, dar subtiaza stratul de albumina din unghie.

3 răspunsuri:
| Adelina102 a răspuns:

Depinde de salon.Intre 50 si 150 lei. Daunzeaza destul unghiei.O subtiaza si se rupe mai repedesad. Aaaa unghii false sau constructii? Unghiile false incep si de la 30 lei pana in 50 lei sa zicem.Ele nu dauneaza daca nu le tii si le pui doar pentru cateva zile.

| coolgirl_1217 a răspuns:

Buna!:* ar costa in jur de 150 ron chiar200 depinde tin chiar o luna dar va trebui sa te duci la intretinere aia cred ca e 50 ron mai multe info iti poate da o specialista

| CariKet a răspuns:

Buna!:* pai costa in jur de 25-30 de lei [depinde de salon si unghii]

rezista cam 2 saptamani happy

nu dauneaza daca nu iti pui in fiecare saptamana laughing

dar sincer dupa parerea mea mai bine unghii cu gel [uita`te pe net] sunt mult mai faine si rezista mai mult ~ parca sunt unghiile tale si le poti face de orice marimi, forme, modele happy

sper ca te-am ajutat! pahappy