| Blossomis a întrebat:

Salut tuturor.
As vrea sa ma epilez pe picioare cu benzi epilatoare de la Veet.
Voi ati incercat? Cam in cat timp incepe sa apara parul?

4 răspunsuri:
| KellyGreen a răspuns:

Buna!
Eu am incercat benzile si sunt super, parul creste cam dupa 1 luna. Trebuie insa sa cumperi ceva mai multe si doarte destul de tare.

| AikkoxD a răspuns:

Depinde cât de mult păr ai, cât de gros/subţire e. În general, creşte cam după 1-2 săptămâni.
În orice caz, dacă vrei să te faci pe picioare, să-ţi cumperi mai multe. Sunt puţin scumpe, faţă de altele, dar sunt bune. Eu tot la epilator rămân.

| Oana65 a răspuns:

Buna! Nu am incercat personal, dar mi-a spus o colega ca sunt destul de bune, iar parul i-a crescut cam in 3 saptamani si cateva zile. Dar uita-te pe acest site, poate afli mai multe : http://www.veet.ro/debut-wax.php Funda?

| ORDKEO a răspuns:

Mai nu am incercat ce benzi de la veet, in schimb am incercat cu o crema de la veet care nu era buna decat de aruncat la gunoi, benzile cred ca ar fi mai bune, incearca.