| anonim_4396 a întrebat:

Heii TPU.
Sunt baiat si as vrea sa ma epilez pe picioare dar nu stiu cum sa fac. Mentionez ca am parul destul de mare. Sa dau cu o crema epilatoare sau cu o masina de ras?
Multumesc :*

Răspuns Câştigător
| Naяutσ a răspuns:

Cu big-ul.

2 răspunsuri:
| GreenBubble a răspuns:

Eu te sfatuiesc sa n-o faci pentru ca un baiat epilat pe picioare arata ciudat...din punctul meu de vedere.
Daca chiar vrei sa te epilezi poti incerca cu crema sau ceara(cu ceara doare foarte tare).

Sau cu pensetarolling on the floor

| Naяutσ a răspuns (pentru GreenBubble):

Numai fotbalisti se rad pe picioare laughing, dar mna daca ai o padure tropicala in plina crestere pe picioare, trebuie sa o '' tunzi '' laughing