| anonim_4396 a întrebat:

Salut tuturor.
Sunt baiat, si de mult timp am buzele umflate, cum le aduc inapoi la normal?
P.S.: Parintii spun ca mi s-au umflat pentru ca dorm cu gura deschisa ( respir pe gura)

1 răspuns:
| BiuL a răspuns:

Nu au cum sa ti se umfle pentru ca dormi cu gura deschisa. Asa doarme si sor mea dintotdeauna si nu ii s-au umflat buzele niciodata. Probabil e o reactie alergica ceva, probabil la un aliment asa ca nu strica o vizita la medicul scolii, medicul de familie sau in ultimul caz la o farmacista.