| Sepoate a întrebat:

Salut.Un băiat își poate vopsi parul cu vopsea pentru fete? Va mulțumesc.

Răspuns Câştigător
| dannyel86 a răspuns:

Vopseaua e unisex. Daca iti place roscat, nimeni nu te impiedica sa incerci nuanta asta. Doar pentru ca pe ambalaj sau in reclamele la vopsea de par apar fete/femei, nu inseamna ca li se adreseaza exclusiv. Fii inventiv si fii tu insuti! happy

8 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sepoate ^^

| MeForeverAlone a răspuns:

Nu cred c-ar fi o problemă, că până la urmă nu-i parfum, dar e mai ieftină cea de fete sau cum? happy din câte știu eu, ar trebui să aibă și nuanță de băieți de toate culorile.
Sau cea de fete pare mai mișto și e mai ușor de obținut?
*Fără supărare, nu intenționez să jignesc pe cineva, doar glumesc*

| alexandru0sorin a răspuns:

Man eu am incercat o data sa ma vopsesc cu vopsea de fete dar din greseal am pus prea mult perhidrol si a inceput sa imi pice scalpul. eu zic sa lasi vopsitul pentru cine stie sa vopseasca am riscat o data si mam ars. pe bune. recomand sa stai in casa ta.,

| oFrunza a răspuns (pentru alexandru0sorin):

Cum sa iti pice scalpul dude? laughing

| alexandru0sorin a răspuns (pentru oFrunza):

Man perhidroul este un oxidant foarte puternic si arde. e neplacut.

| oFrunza a răspuns (pentru alexandru0sorin):

In nici un caz nu iti cade scalpul laughing

| alexandru0sorin a răspuns (pentru oFrunza):

Man na cazut tot a cazuat numai un pic daca nu ma crezi poti sa fi la randul tau bolovan si sa iti torni perhidrosl in cap si sa vezi cum suferi dar eu nu voi fi responsabil pentru suferinta ta e treaba ta bos lasa-ma in pace cam trecut prin destule. cu aacel perhidronl.

| Informatii109775431 a răspuns:

Da, nu contează