| MikyMihnea0010 a întrebat:

Unde pot gasi si eu o pereche de adidasi Jordan, cu pretul de maxim 200-250 de lei, marimea 43, noi. Nu conteaza daca sunt facaturi sau tara de unde vine comanda. Vreau doar sa stiu daca sunt de calitate si merita. Astept sugestii si recomandari, daca se poate si cu cate o impresie despre produsul recomandat, daca l-ati avut, daca l-ati vazut la prieteni etc. Multa sanatate!

1 răspuns:
| murgumarius a răspuns:

Ce sa zic...ai gusturi bune. Pantofii sport jordan sunt de calitare si fiabili. Incearca sa ii cauti pe:
compari.ro
price.ro
cel.ro
okazii.ro
olx.ro
...si cauta direct pe google.
Bafta.