| NowForYou000 a întrebat:

Vreau un raspuns urgent. Am vazut o pereche de adidasi Puma la Deichmann (magazinul online). Chiar acum voiam sa trimit comanda, dar m-am gandit sa ma informez inainte. Sunt sau nu de firma? Costa 250 de lei. La pretul asta credeti ca sunt originali? Nu vreau sa dau banii degeaba sau pe niste chinezarii.

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Deichmann nu e un site obscur de pe net ca sa vanda fake uri... au magazine in toata tara

| sierra1 a răspuns:

Dacă așa scrie și costa atâta, sunt originali. Deichmann e o firmă ce nu-și permite fake-uri

| johnnny123 a răspuns:

Sunt originali Puma, dar tot chinezării sunt. Doar nu crezi că sunt fabricați în Elveția sau în Suedia de muncitori plătiți cu 5000 de euro/lună.

Pentru a-si reduce costurile, toate marile branduri își fabrică produsele în China, Indonesia, Vietnam, Pakistan, Bangladesh etc.

| alina2k18 a răspuns:

Sunt originali. Inclusiv full leather gasesti de la nike, adidas, puma, timberland la max 350 ron bineinteles redusi.
La fel si pe fashiondays si epantofi.
Cei din colectiile noi sunt scumpi > 500ron

| BlueDark a răspuns:

Eu am nike-uri la 250...