| GaNgSty a întrebat:

HEy TPU; d!
Vreau sa imi iau o pereche de adidasi dar sa fie high top gen supra as vrea sa dau comanda de o pereche de supra de pe haine si adidasi.ro dar as vrea sa vad o pereche care sa imi placa din Bucuresti
Pretul maxim sa fie pana in 270 Lei.
Daca imi puteti arata o pereche sau un site ceva cu unii calumea marimea 42 DAU FUNDA!

Răspuns Câştigător
| LoveBadx a răspuns:

Stiu ce vrei se numesc shoesii http://urbanshoes.ro/index.php?route=common/home/ funda...

4 răspunsuri:
| GaNgSty explică:

Iti dau daca vreau eu nu trebuie sa imi ceri straight face

| velicue a răspuns:

Stai departe de urbanshoes.acolo se vand fake-uri.Incearca pe un site cunoscut gen originals, mycloset, b-mall, comodo.
acestia iti plac http://teesch.shopmania.biz/catalog?q=high

| velicue a răspuns:

Salut!
Fereste-te de hainesiadidasi.ro si urbanshoes.ro pentru ca vand fake-uri.
Poti incerca aici http://www.teesch.ro/catalog/brand/supra-167792~pg2
Au si supra low top cat si high top.Si modelele sunt originale, in conditiile in care multe site-uri din Romania vand fake-uri.Iti mai recomand brud.ro, mycloset, b-mall si olliegangshop.

Daca vrei sa iti cumperi din afara iti recomand pickyourshoes.com,schuh.co.uk

| Gioabă_Valentin_1995 a răspuns:

Eu am cumparat de la urbanshoes.ro 3 perechi in total pana acum si am fost foarte multumit, s-a livrat la timp, comunicarea a fost buna. Produsul a fost autentic de fiecare data, stiu asta fiindca unchiul meu lucreaza la Adidas. Tot ce as avea de reprosat este ca s-au decis sa isi faca cutii personalizate Urban Shoes si nu mai trimit in cutia originala a produsului, dar nu pot spune ca asta este o problema pentru mine. De la urban-shoes.ro nu am cumparat niciodata, dar am inteles ca nu sunt totuna, urban-shoes vand fakeuri.