| Blossomis a întrebat:

Vand chinchilla mascul in varsta de 8 luni la pretul de 150 de lei.

O dau impreuna cu cusca mare inalta de 90 cm, lungime 85 cm.

O vand urgent.Nu ai pot sa o tin pentru ca am mai multe animale.

Este in stare perfecta, este jucaus si foarte bland.

Daca va intereseaza anuntul va rog sa scrieti mai jos.Va multumesc..scuze de categoriestraight face

4 răspunsuri:
| invisibleboy a răspuns:

Il dai prea scump, nu o sa ti-l ia nimeni.

| alexstb a răspuns:

Am si eu dinastia o gramada laughing)

Răspuns utilizator avertizat
| niima a răspuns:

Http://chinchille.blogspot.ro/ intreaba aici sau pe alte siteuri cu animale sau chinchille, poate il vor cumpara ei, sau vor pune anunt.eu zic ca pretul e super,mai ales ca dai si cusca, dar nu stiu, mai intreaba, ideea e ca e destul de batran, si se va acomoda greu cu noul stapan.