| Blossomis a întrebat:

Vand chinchilla mascul in varsta de 8 luni la pretul de 150 de lei.
O dau impreuna cu cusca mare inalta de 90 cm, lungime 85 cm.
O vand urgent.Nu ai pot sa o tin pentru ca am mai multe animale.
Este in stare perfecta, este jucaus si foarte bland.
Daca va intereseaza anuntul va rog sa scrieti mai jos.Va multumesc.

2 răspunsuri:
| Syssissy a răspuns:

Daca vreti sa o vindeti urgent, puteti posta anuntul pe mai multe site-uri pentru. vanzari si adoptia animalelor.Eu as lua-o chiar si maine laughing dar am mai avut una acum 3 ani si mama si tata nu ma mai lasa ca mi-au rost multe cablurilaughing

Răspuns utilizator avertizat