| Blossomis a întrebat:

Buna TPU.
Am o chinchilla, este mascul si are 10 luni.
Vreau sa il dau la n pret destul de mic zic eu.
Care doreste sa afle mai multe detalii despre el va rog lasati comentarii.
Il dau cu cusca mare, inalta de 90 de cm si aproape noua.
Il dau si cu mancare,accesorii,fan, nisip, etc.
Trebuie sa-l dau urgent.Va rog daca sunteti interesat pretul este de 200 de lei.
Este FOARTE MIC PRETUL. Atat am dat doar pe cusca.
Va rog sa tineti cont si sa ma ajutati pentru ca am mai multe animale si imi este cam greu cu toate.
Este foarte bland si jucaus.

Răspuns Câştigător
| AlexandraGabriellaLova a răspuns:

Vreau mai multe detalii, eu oricum il voi cumpara

Răspuns utilizator avertizat
| AlexandraGabriellaLova a răspuns (pentru Blossomis):

Acum nu sunt acasa, sunt la o prietena si ma intorc abia peste o saptamana dar da, am si alte animale: 2 perusi happy si nu pot intra pe mess da, in principiu o iau sigur, dar inca nu am banii. Mai asteapta pana pe 22 te rog mult de tot! id-ul meu e astefanescu56@yahoo.com. o sa te contectez imediat ce ma intorc :*:*:*

Răspuns utilizator avertizat
| AlexandraGabriellaLova a răspuns (pentru Blossomis):

E bland sau fricos, ca sa stiu ce sa fac happy?

Răspuns utilizator avertizat
| AlexandraGabriellaLova a răspuns (pentru Blossomis):

Ok, pai eu sunt din Bucuresti, stii benzinaria aia de la iesirea din Bucuresti? acolo locuiesc. nu stiu cum sa facem. mama mea are masina wolsvagen golf 3 si nu cred ca incape cusca sa vad ca nu vreau sa se razgandeasca, papagalii mei stau pe balcon, el o sa stea la mine in camera, dar mama a zis ca o sa miroasa si nu stiu ce sa ii zic, da-mi si mie niste sfaturi (nu merge cu plans sau cu ata aia de catelus sau de copil trist crying) imi dai si mie niste idei, te rog?

Răspuns utilizator avertizat
| AlexandraGabriellaLova a răspuns (pentru Blossomis):

Ce culoare e, eu am vazut chiar acum pe net ca sunt mai multe culori... tu cati ani ai?

Răspuns utilizator avertizat
18 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| AlexandraGabriellaLova a răspuns:

Sa imi spui ce culoare e, te rog

| AlexandraGabriellaLova a răspuns:

Tot nu reusesc sa o conving pe mama sa o iau, zice ca are o prietena si ca si-a imbolnavit familia, spune-mi, te rog, ale tale transmit boli?

Răspuns utilizator avertizat
| AlexandraGabriellaLova a răspuns (pentru Blossomis):

Multumesc mult! happyhappyhappy

Răspuns utilizator avertizat