| anonim_4396 a întrebat:

Vedeti cum are parul Bill Kaulitz in poza de la profilul meu? E, asa il am si eu. Ce ziceti? Vi se pare fain? Ps: Stati linistit ca eu nu dau nici 2 bani pe ceea ce ziceti voi vreau doar sa stiu parerea voastra.

7 răspunsuri:
| blackcat99 a răspuns:

Daca vrei parerea unei fete, mie nu imi place. Si nu as accepta ca iubitul meu sa aiba parul asa. Pentru fete inspira nesiguranta si in rest nimic bun. Acum, sigur, fiecare cu parerile lui, dar mie nu imi place.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Se pare ca toti cheliosii morti de invidie au raspuns la aceasta intrebare.:-s

| Gogu06 a răspuns:

Daca spui ca nu te intereseaza parerea altora de ce nu pui o poza chiar cu tine sa vedem cum iti sta cu noua coafura. Sau iti este frica ca o sa se inventeze o noua serie de bancuri tu cu parul tau fiind principala sursa de inspiratie laughing)))))))))))))))))))))

| Schwarzz a răspuns:

E de rahat

| Deyush08 a răspuns:

Si atunci. de ce ai mai intrebat daca nu te intereseaza parerea altora? straight face

| anonimul29 a răspuns:

Atunci de ce ne-ai mai intrebat?big grin

| Victoria_Alexa_1998 a răspuns:

Nu vad rostul intrebarii daca oricum nu iti pasa, dar totusi happy e oribil.