| StroMb a întrebat:

Salut vreau doar sa va intreb, aloe vera inchide pori dilatati?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
Da este bună în astfel de cazuri.
Te pup!

1 răspuns:
| RandomGirl a răspuns:

Da este buna pentru asa ceva.
Pe langa efectele benefice alea aloe verei sunt si: ajuta la vindecarea cosurilor, a cicatricelor, ofera o senazatie de racoare, iti hidrateaza foarte bine pielea. Stiu asta din proprie experienta ca folosesc un gel pe baza de aloe vera de cam un an si m-a ajutat foarte mult cu ranile de la cosuri ca sa nu mai zic ca m-am ars odata de la plaja si mi-a oferit instantaneu un efect foarte revigorant!
Numai bine! happy