| AlexandruTimu a întrebat:

Vreau răspuns doar de la cei care știu despre ce este vorba.
Vreau sa îmi fac un tatuaj (primul), dar nu știu încă procedura. Am găsit un model de tatuaj pe care l-aș vrea, dar modelul este pe o persoana (am găsit poza pe net cu o persoana "etalandu-si" tatuajul). Când ma duc sa mi-l fac, pot sa vin cu modelul meu sau trebuie sa aleg unul din "colecția" lui? Dacă da, pot sa vin cu acea poza sau trebuie o imagine 2D?

Răspuns Câştigător
| oz_1736 a răspuns:

Poti sa te duci cu ce imagine vrei tu. Ei fac un contur apoi se ghideaza dupa imaginea ta. Normal ca tatuezi ce vrei tu, nu ce vrea altul

1 răspuns: