| Emanuelmessi a întrebat:

Salut, vreau sa îmi cumpăr o pereche de ghete de fotbal de la predator (de sala) dacă îmi iau 42 se mai lasa? Deoarece 42, 5 este mai larg.

4 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Nu se "lasă" că nu-s din piele

| Ilovedinero a răspuns:

Ghetele de fotbal se muleaza pe picior.N-ai mers niciodata in cada cu apa fierbinte sa ti se muleze pe picior? Sa vezi ce bucatar chef sunt eu cand imi fierb gutierele noi la kickbox

| MotoBlitz a răspuns:

E cu du-te-vino. Dacă îi iei 42, 5 sunt mai măricei, dar poți să le pui vată în vârf și rezolvi problema, dacă iei 42 și sunt aproape ficși, nu ai ce să le faci, deci i-ai mai mari

| Cherciumihai a răspuns:

Dacă îți iei o pereche de ghete de fotbal de la Predator în mărimea 42, s-ar putea să se mai lase puțin în timpul folosirii. Dacă știi că mărimea 42, 5 este mai largă și te simți confortabil în acea mărime, ar putea fi o opțiune mai potrivită pentru tine. În cele din urmă, depinde de preferințele tale personale și de cum te simți în ghetele respective.