| Laurentiu_Spataru_1998 a întrebat:

Cum pot sa-mi lungesc laba piciorului, dar nu cu mult, deoarece joc fotbal si am gasit o pereche de ghete de fotbal.Sunt mai mari cu un numar si vreau sa le port cat mai repede.Dau Funda! happy

Răspuns Câştigător
| darrio2007 a răspuns:

Asteapta sa mai cresti.Implicit va creste si laba piciorului.Mare-i gradina!

3 răspunsuri:
| ombladon a răspuns:

Cauta o greutate ( 2-300Kg) si dai drumul peste picioare, in timp ce se lungesc, o sa se si lateasca putin, dar daca nu incap in ghete, mai poti decupa din picioare.

| marinaa9 a răspuns (pentru ombladon):

Mi-ai facut ziua mai bunalaughing

| Alina570 a răspuns:

Poti sa dai comanda pentru un dispozitiv de lungit laba piciorului sau poti face o operatie de lungire a labii piciorului, ultima este mai rapida. De-asemenea poti sa-ti tai laba piciorului cu o drujba si sa-ti lipesti alta de la cineva care o are mai lunga. Funda?