| ppicopp a întrebat:

Salut, vreau să mă tund dar mi-e frică ca după să nu-mi placă am căutat pe google dar nu am găsit răspunsuri clare tocmai de asta m-am gândit să scriu aici. Vreu să spun că eu sunt tunsă în scări şi este destul de lung iar acum vreau să mă tund până la umeri şi am fața ovală, ochi verzi uşor spre căprui, bărbia nu este țuguiată. Problema e că majoritatea prietenilor au zis să mă tund mama a zis că dacă mă tund şi nu-mi place tocmai de aceea sunt influențată din mai multe părți si de asta îmi e cam teamă să mă tund!

2 răspunsuri:
| IsabelaIssa a răspuns:

Incearca cu un program pe internet cu diverse tunsori, poate si culori, si oarecum iti poti face o idee de cum iti va sta. Oricum, daca nu iti va sta bine, il poti prinde cumva... parul creste repejor inapoi. happy

Răspuns utilizator avertizat