| Rainsek a întrebat:

Salut, vreau sa ma vopsesc. vreau sa ajung la un blond cenusiu
Am parul natural saten, am incercat sa ma vopsesc blond cenusiu dar a iesit blond auriu. am parul blond auriu acum, si vreau sa stiu cum ajung la blond cenusiu fara decolorare
As vrea sa-mi spuneti pas cu pas daca se poate, multumesc

4 răspunsuri:
| tril a răspuns:

Cenusiul e pretentios. Numai la salon reuseste. Dar daca esti deja vopsita si ai blond, am vazut pe cineva care foloseste un nuantator (fara decolorare, fara amoniac) care ii face parul gri. E ceva cu "silver reflex" (nu stiu exact).

| Shophia18 a răspuns:

Ar trebuii sa mergi la Sala..acasa nu iese cum vrei tu!
Si eu am incercat multe metode si nu iese Blond fain doar la Sala

| ÎngerRatacit a răspuns:

Initial, nu poti fara decolorare. Dar, daca acum ai parul blond, este un sampon "Silver Reflex Shampoo" care iti face parul gri dupa cateva utilizari. Succes