| WeLoveIceCream a întrebat:

Intrebare : Eu am ochii caprui si ma gandeam sa imi iau niste lentile de contact albastre, dar nu stiu daca s-ar vedea, adica stiu ca sunt destul de transparente si totusi vreau sa faca o diferenta, sa para macar puuuutin albastrii. Deci o sa mearga sau nu? Si daca raspunsul e da, ce nuanta ar fi mai bine sa imi iau?

2 răspunsuri:
| Dana211 a răspuns:

Exista lentile speciale care iti schimba culoarea ochilor si care se vad foarte bine nu doar putin. Cat despre nuanta... asta tu trebuie sa alegi in functei de ceea ce iti doresti si iti place.

| AgentulVIPPro a răspuns:

Buna! si sora mea are lentile de contact! pai depinde de unde le ei si cat de scumpe le ei! daca vrei sa se vada mai clar noanta de albastru ia-ti unele mai scumpe! si ce culoare nu stiu! intreaba lumeaaa! tot albastru zic si eu! paaa