| Mr.Playb0y a întrebat:

Salut vreau sa-mi fac si eu o freza emo dar nu stridenta si am vartej in frunte in partea dreapta.cand am parul mare nu sta saltat dar nu prea imi sta bretonu; vreau si eu un site cu poze de gen emo, punk, rock dar va rog nu strident...sau sfaturi daca aveti cum sa indrept parul acolo (cu placa nu merge). Astept, dau fundita pentru orice raspuns legat de subiect

Răspuns Câştigător
10 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai putea sa iti tragi un glont in cap, asta ti-ar aranja freza definitiv. happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca ma duc la frizerie... si ii spun sa ma tunda stil emo cum ma tunde?smug

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pff nu stiu. ce sa iti zic.si eu caut tot asa ceva da na.nu am gasit pana acum, dar daca am sa gasesc ceva am sa iti tr si tiewinking.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca vrei sfaturi da-mi add la id emo_girl_1998_emo stiu tot ce se poate stii

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Esti gay frate da-ti foc cocalarule rolling on the floor)))))

| Mr.Playb0y explică:

Mikutzzza e prea stridenta poza.nu sunt emo. vreau doar o freza mai apopiata de a lor. oricum mersi. daca mai are cineva idei va rog ajutati-ma, am vazut toate pozele de pe google imageshee hee... dau fundita

| Mr.Playb0y explică:

Nu cred ca o sa aiba vreo idee anonim... dar incearca totusi

| Hellsing a răspuns:

Dc vrei sa-ti faci freza emo?

| uzzy a răspuns:

Salut si eu toata ziua caut pe net cum informatii cum as putea sa imi fac o freza emo dar nu gasesc thinking daca cineva m-ar putea ajuta dati un add la id uzzy_bugmaf va astept multi multi pupicii va astept