| gheodan21 a întrebat:

vreau sa-mi vopsesc parul... ceva suvinte mai sunt la moda sau nu?

Răspuns Câştigător
| aNdA_4290 a răspuns:

Nu conteaza moda big grin stilul trebuie sa te reprezinteblushing si suvitele poti sa ti le faci asa cum crezi ca ti se potrivestebig grin

3 răspunsuri:
| PhotoIsMyLife a răspuns:

E la modă ce îți place ție, nu ce se poartă!
Dacă e la modă să te tunzi la chelie, te tunzi că așa zice moda?

| Annaa a răspuns:

Nu e neaparat vorba de moda.Moda ti-o faci tu.Ideea este sa-ti placa. Si totusi, suvitele sunt inca la modalaughing

| diddy_7476 a răspuns:

DA SIGUR.eu am suvite de toate culorilr in cap(rosu; siclam; albastru)CRAZY