| Unicornmtfk a întrebat:

Buna TPU vreau sa imi fac vreau 5 suvinte roscate si am parul blond dar mai inchis putin. Vreau sa le ac cu nuantatorul dar cum? Pur si simplu il aplic pe par..cat timp? Cum procedez? Va rog ajutati-ma ..in cat timp se duce? Alte sfaturi? Mersi dau fundita :*

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Gasesti pe plic cum trebuie sa procedezi. Iti iei suvita si o vopsesti apoi poti sa o invelesti in staniol sau nu, cum vrei. Faci asa peste tot. In instructiuni scrie cat trebuie sa lasi pe par. Apoi clatesti fara sampon