| nyoentox2002 a întrebat:

Salutare,am 18 ani!
Este vreo metodă prin care să scap de mustata definitiv? Sau măcar să imi crească mai greu?
Eu nu am barbă și nici nu vreau să am, vreau să nu am deloc păr pe față!
Eu mustața mi-o dau cu bicul odată la 5-6-7 zile!
Mă gândesc mai târziu că o să fie mult mai nașpa pentru că e nașpa să ai un bărboi de ăla,aspru, intelegeti voi, imi place să fiu baiat finuț!

7 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Operatie cu laser nu doare, numai sa gasesti o clinica. Mai asteapta pana iese barba pe toata zona unde trebuie sa creasca si te ocupi altfel acum nu are rost.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu laserul ai putea, sau definitiv cu electroliza.

| zilog a răspuns:

Epilare cu laser dar nu laser cu tuburi cum au fost pana anul acesta ci laser dioda laser
si asta tine 3 ani
SPL

| zilog a răspuns:

Sa nu te duci la salon daca are aparat IPL
ci la cerintele tale iti trebuie spl

| nyoentox2002 explică (pentru zilog):

Oare cati bani mi-ar lua?

| Adry05 a răspuns:

Poți cu epilare definitivă la salon dar e destul de costisitor

| zilog a răspuns (pentru Adry05):

Nu e costisitor sunt ei JEPCARI
ei au dat o data hai sa zicem maxim maxim maxim 5000 euro pe un aparat si o data pe an dau 50 euro pe o lampa in rest nu au nici un fel de consumabile costuri chestii
daca excludem salariile fitele si chiria

fac aia saci de bani pe spatele oamenilor care accepta
ar trebui ca o sedinta sa coste 50 lei pentru ca 40 lei vor fi doar profit pentru salonul respectiv.

Eu reparam asemenea aparate si de aici stiu ca ei nu au aproape nici un cost si 99, 99% sunt bani pe care ei ii baga in buzunar
asa ca incercati sa negociati cautati oferte pe ELEFANT.ro
sau cine stie ce site-uri cu reduceri pentru ca sunt si saloane care abia acum se deschid sau sunt in pasul falimentului si de disperare dau anunturi cu aproape cat ii costa pe ei sa faca acel serviciu aproape moca in speranta ca o sa faca vad