| nyoentox2002 a întrebat:

Am 18 ani și vreau sa știu niște chestii! Pot scăpa definitiv de mustață? Gen eu în viitor nu vreau deloc barbă sau mustață vreau sa am fața fină fără fire de păr! Eu mă rad cu bigul odată la 5 zile
Si ma gândesc că mai târziu o sa am barbă de aia groasă/țepoasă și eu nu vreau, îmi place să am fața fină, nu să îi fie la o fată jenă să mă pupe!
Mie îmi creste mustață, păr sub buză și păr pe bărbie dar nu îmi creste des! Este vreo metodă să scap definitiv? Sau să fie vreo metodă să îmi crească mai greu?

8 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Epilare cu laser tine cativa ani apoi mergi din nou

| Adry05 a răspuns:

Epilare definitivă da nici aia nu te scapă chiar deloc, tot îți crește o dată la nu știu câți ani și e foarte scumpă

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Dar stai asa, nu crede ca nu o sa vrei barba sau un lucru anume.

Gandeste-te cand aveai 8 ani si nu voiai ceva, acum... cand te gandesti la acel ceva, ce parere ai?
La fel poate o sa zici si pe viitor.

Poti sa faci o epilare definitiva, insa tot o sa creasca la un moment dat. Dar poti sa o faci din nou dupa.

| nyoentox2002 explică (pentru DoarBogdan):

Eu am 18 ani și sunt hotărât că nu vreau barbălaughing))

| nyoentox2002 explică (pentru DoarBogdan):

Sau măcar sa tina un an, doi

| DoarBogdan a răspuns (pentru nyoentox2002):

Eu tot zic ca o sa te razgandesti laughing

| Wr3nch a răspuns:

Da, exista epilare definitiva cu laser. Costa, dar dupa nu mai ai treaba.

| PainTech a răspuns (pentru Wr3nch):

Era un banc :
"Am făcut epilare definitiva cu laser de foarte multe ori. O recomand cu încredere"