| anonim_4396 a întrebat:

Intrebare pentru fete, va rog seriozitate - Cum / cu ce se epileaza "mustata"? Cumva o metoda mai eficienta stiti? Si ce as putea face sa creasca mai greu parul? Nu suport chestia asta. Eu iau parul cu ceara fierbinte, aveti metode mai bune? Nu imi place ca din cauza unor benzi raman urme stranii. PS nu vreau raspunsuri de mascarici gen "cu bicul"... multumesc anticipat

Răspuns Câştigător
| Alex2500 a răspuns:

Hey!

Ceara este cea mai buna varianta. Eu una mai ma fac cateodata si cu benzi cu ceara rece de la gerocossen. Pachetul vine si cu 2 servetele umede cu ulei special pentru a luat resturile de ceara si pentru a calma zona respectiva.

Cam cat de repede iti creste parul? De exemplu, eu am tenul alb si firul gros si in general imi creste incet...Cred ca ma tine in jur de 1 luna jumatate.

Daca te tine buzunarul, poti sa incerci epilarea definitiva. Este scump insa merita! O prietena de-a mea a incercat si momentan nu are semne de parbig grin Deja au trecut 2 anihappy