| madalinn94d a întrebat:

Salutare, am nevoie de femei aici, am nevoie de o recomandare pentru un curs de machiaj în București. Ceva bun, și ok la preț. Pentru ca am reușit să găsesc numai online 3000 de lei sau 4 zile 3800….ce naiba înveți online sau în 4 zile…

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In general fetele fac curs de machiaj nu baietii, deci cel mai bine cauta altceva ca daca speri ca vin femeile la tine la machiaj te inseli, ele vor merge tot la o femeie sa le faca machiajul, si in general la ocazii speciale merg femeiile la cosmetica nu toata ziua, de revelion, la nuntă botez astea sunt rare ocaziile.

| Alexandru1111199 a răspuns (pentru anonim_4396):

Cristi tatahee hee ai ramas in 1700? Vezi ca esti in 2024 nu se mai catalogheaza joburile dupa genhee hee.Ai mintea unui copil de 6 ani care inca crede ca daca unu are o sapca roz e cu volan pe dreapta, ca una care are un ghiozdan albastru e pe femei, ca daca esti barbat si nu esti politist/pompier/soldat esti pleava societatii, ca daca una nu e doctorita NEAPARAT inseamna ca e o proasta si asa mai departehee hee.Tu si cu violetta aia ar trebui sa va luati de mana ca degeaba aveti 40 de ani daca ganditi ca la 7 anihee hee ca si aia face la fel, nu va vad sa dati un raspuns coerent pentru intrebarea pe care o primiti doar faceti cu tot dinandinsu cand raspundeti o intrebare incat ala care a pus intrebarea sa se simta prost sau ofensant ca cum domne sa pui asa intrebare si sa arati voi doi ca ati fi cineva importanti si ca TOTUL e ca voi ca daca gandesti altfel viata decat ca voi AUTOMAT esti un ratat.OMU in primul rand a cerut parerea femeilor pentru ca ce sa vezi stie si el ca 99% din oamenii care machiaza sunt femei, OMU nu cred ca a specificat ca FACE NEAPARAT EL si omu NU CRED ca ti-a cerut parerea daca ar avea sau nu succes facand asta.Nu mai zic de vrajeala ca in general la ocazii specialehee hee, poate pe la tine pe la tara unde se fac 3 nunti si 2 botezuri intr-un an si gata, vezi ca acum femeile se aranjeaza zilnic, alea care au cascaval sau au un prost cu cascaval, sau il au pe taticu cu cascaval se machiaza zilnic si merg la cosmetica aproape zilnic merg la coafor, alea care nu au surse financiare se machiaza singure.

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru Alexandru1111199):

Culca te ce treaba ai cu mine?

| madalinn94d explică (pentru anonim_4396):

De acum, încerca să răspunzi nu să tragi concluziile, cursul nu e pentru mine eu sunt IT-st, cursul e pentru iubita mea, am postat la mine pentru ca eu am cont pe TPU…deci cineva ma poate ajută? O femeie de preferat, sau și un bărbat care o fi auzit pe la nevasta-sa sau la o soră, verișoara, iubita.
Cat despre tine…n-am cuvinte, îți recomand să cauți Claudiu. burca pe Instagram și după să îmi spui ce se poate și ce nu.