| catrinelcoman a întrebat:

Salutare, o recomandare pentru un fotograf in Bucuresti? IMi trebuie pentru botez, multumesc!

Răspuns Câştigător
| KreatorTeam a răspuns:

Buna, vorbeste cu Mihai Rubea, este priceput si are preturi bune, are site https://oclipa.ro/

| catrinelcoman explică (pentru KreatorTeam):

Buna dimineata, l-am contactat aseara si am batut palma, revin cu detalii, multumesc, duminica faina la toti!

3 răspunsuri:
| soulseeker a răspuns:

Buna, te pot ajuta eu daca cauti un fotograf pentru evenimente. Sunt un fotograf profesionist cu sediul in Bucuresti. Poti accesa site-ul meu pentru mai multe detalii: www.soulseeker.ro/fotograf-botez/

| Kitty0 a răspuns:

Fabian Rusu. Este din Consanta dar merge des in Bucuresti pentru evenimente de genul.