| anonim_4396 a întrebat:

Am nevoie de raspuns urgent si Dau FUNDA. Am parul cam "gros" adica mi se face ca o casca in cap... Cum as putea sa l raresc? PLS FUNDA.

PS:Nu-mi place sa am parul scurt...sad

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| blondutzata a răspuns:

Uite aici, asa mam caufat eu doar ca sunt blonda http://www.google.ro/......tp?/imgres in partea dreapta este gros iar in stanga il arata filat

| missme23 a răspuns:

Mergi la salon si spune-i coafezei ca-i prea des si ca vrei sa il fileze. nu o sa iti ia din lungime, fii linistita
(numai sa-i specifici ca nu vrei sa-ti ia din lungime, am patit-o eu cand m-am dus sa ma fileze si mi-a taiat jumatate din par cu toate ca i-am zis clar numai filat sad )! foloseste balsam la fiecare spalare numai pe firele de par si nu la radacina, asa se va aseaza frumos si nu o sa mai ai efectul ala de casca.il mai poti tunde in trepte dar nu-i acelasi rezultat, cand creste, e la fel de des. mult noroc!