| Emanuella31 a întrebat:

am parul des si voluminos si toata lumea zice sa mi l raresc dar mi e imi place.
Sa mi l raresc?

Răspuns Câştigător
| Goddess23 a răspuns:

Daca tie iti place si nu ai probleme mari in a il aranja a il ingriji atunci poti sa il pastrezi. Eventual daca e foarte des si ti-e cald il poti fila si el si va reveni la normal dupa cateva saptamani. Si eu am parul des dar nu ma deranjeaza chiar imi place pentru ca il poti aseza si prinde cum doresti pe cand un par slab in volum si in densitate e mai greu de aranjat, ai mai putine optiuni de coafare.

2 răspunsuri:
| justanotheruser99 a răspuns:

In nici un caz. Le e ciudă pe tine. Daca tie îți place, lasa-l așa.

| EllaTheStrange a răspuns:

Nu ai cum sa ti-l raresti, chiar daca ai vrea.