| anonim_4396 a întrebat:

Salutare kiss

Am parul saten inchis si doresc sa-mi fac culoarea saten ciocolatiulove struck de la Syosswinking. Ati incercat pana acum vopseaua de la Syoss? E buna?

Daca am parul lung, km cate tuburi ar trebui sa-mi cumpar? Si km cat m-ar costa la coafor sa ma vopsesc?

Fundawinking
(am parul lung, pana la jumatatea omoplatilor happy )

3 răspunsuri:
| Sheridanx a răspuns:

Eu am incercat si sampoanele si vopselele de la Syoss. De sampoane am fost multumita, dar de vopsea deloc. La mine nu s-a vazut mare diferenta, doar cateva reflexe cand stateam la soare. Dar acum, depinde de pigmentul fiecaruia. Daca te vopsesti acasa, iti trebuie 2 tuburi. Daca alegi sa te vopsesti la coafor, au ei vopsele profesioniste care sunt mult mai bune. Preturile depind de la un salon la altul, dar ar trebui sa fie in jur de 50 lei. Mergi si intreaba, spune-le sa iti arate mai intai ce nuante au si daca pot sa te asigure ca iti va iesi culoarea happy

| ApofissPapaya a răspuns:

Depinde de coafor, vreo 50 lei. Vopseaua e foarte buna de la Syoss si culorile ies foarte frumos! Iti ajunge un tub, maxim un tub si jumatate. Numai bine! happy

| BlackD a răspuns:

Cred ca e un raspuns pe langa subiect oarecu dar simt nevoie sa o spun... eu am incercat samponurile de la Syoss si nu sunt bune, n`am avut un rezultat dorit...
scuze pentru raspuns dar asa am simntit ca trebuie sa spun happy