| anonim_4396 a întrebat:

Salutare kiss

Am parul saten inchis si doresc sa-mi fac culoarea saten ciocolatiulove struck de la Syosswinking. Ati incercat pana acum vopseaua de la Syoss? E buna?

Daca am parul lung, km cate tuburi ar trebui sa-mi cumpar? Si km cat m-ar costa la coafor sa ma vopsesc?

Fundawinking
(am parul lung, pana la jumatatea omoplatilor happy )
Va rog frumos scuzati categoria... o duminica placuta >:d

2 răspunsuri:
| LikeNobodyElse a răspuns:

Eu m am facut laughing si tine f mult culoarea... m am vopsit acum 3 luni si inca am culoarea in par. bine mai decolorata ca am avut blond pe sub happy

| AmelyRain a răspuns:

Syoss e produs profesional, este foarte chimicoasa si e foarte dur cu parul, daca ai parul natural nu ti-l recomand.