| NYØ2002 a întrebat:

Am si eu o intrebare:Eu am un par parca e matura in cap si e intr-un fel ondulat sau cret dracu sa il ia.
Oare cat m-a costa un tratament cu keratina permanent? Eu daca il fac permanent din scalp tot permanent o sa fie?
Cat m-ar costa pentru o lungime medie?
Mi-am masurat de la breton si imi da 8-9 cm daca il intind

3 răspunsuri:
| Emima19 a răspuns:

Nu știu cât te costa, dar după cam 3 luni parul începe sa arate mai urat și sa se onduleze înapoi. Nu e permanenta treaba. Am o prietena care și-a făcut și i s-a decolorat parul groaznic și i s-a și ars. La început arată superb, apoi. happy

| NYØ2002 explică (pentru Emima19):

Nu imi mai trebuie sa imi mai fac parul drept! Cauta nyoentox2002 pe insta sa vezi cum arat acum! La primele poze si ultimile poze sunt diferit.

| Emima19 a răspuns (pentru NYØ2002):

Scuze, nu m-am uitat la data și nu înțeleg de ce mi1a recomandat site-ul întrebarea asta abia acum laughing