| NYØ2002 a întrebat:

Am si eu o intrebare:Eu am un par parca e matura in cap si e intr-un fel ondulat sau cret, dracu sa il ia.

Oare cat ma costa un tratament cu keratina permanent? Eu daca il fac permanent din scalp tot permanent o sa fie?

Cat m-ar costa pentru o lungime medie?

Mi-am masurat de la breton si imi da 8-9 cm daca il intind.

Oare pot sa fac si de acasa, sa ma ajute mama? Recomandati-mi un tip de keratina de unde sa imi fac comanda.

Apropo keratina scapa si de matreata?

5 răspunsuri:
| Vaicedilema a răspuns:

Poți încerca keratina de la kallos. Eu am un păr dificil de aranjat și acest lucru îl știe și stilistul meu, după ce foloseam keratina de la ei puteam să îl aranjez mult mai bine. Succes!

| NYØ2002 explică (pentru Vaicedilema):

E masca sau keratina keratina? Eu caut Keratina permanenta sau semipermanenta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fa-ti o masca de galbenus de ou cu ulei de cocos. La mine face diferenta.

| Vaicedilema a răspuns (pentru NYØ2002):

Mască cu keratină.

| NYØ2002 explică (pentru Vaicedilema):

Eu vreau sa imi indrept parul, masca cu keratina nu il intreapta cine stie ce, eu caut keratina de indreptare care sa fie permanenta sau semipermanenta