| Florentina_7104 a întrebat:

Salutare.as dori sa aflu parerea voastra despre fondul de ten cel mai bun pentru tenul gras.mentinez ca am folosit affinitone dar dupa catva timp nici nu mai parea ca il am aplicat p fata.as dori sa stiu de asemenea cum se pot acoperii si pistruii.

Răspuns Câştigător
| AngelOnEarth a răspuns:

Si eu am tenul gras si am pistrui si am folosit fond de ten de la Vichy. Este foarte bun, dar este si foarte scump (in jur de 50 RON). Iti recomand sa mergi la o farmacie (de preferat SensiBlu ca au si cosmeticiene) si sa intrebi acolo.

4 răspunsuri:
| BRoxana a răspuns:

Pai nu m-ai aplica nimic din moment ce ai tenul gras, orice fond de ten cat de scump ar fi el nu e in totalitate bun pentru tenul gras. sfatul meu, las-o mai moale cu fondul de ten ma rog nu-l folosii des

| CarlaD a răspuns:

Daca tii la sanatatea pielii tale si nu vrei sa iti apara riduri inainte devreme, iti recomand fondul de ten de la Vichy.in legatura cu tenul te poate ajuta farmacista in alegera corecta.Succes.

| uncopilzapacit a răspuns:

Petru tenul gras si mixt, am intrebat intr-un magazin specializat si mi-au zis ca este bun cel sub forma de spumatongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai uitate pe revista asta sa vezi pai cred ca ti s-ar potrivi mat control