| Lina1993 a întrebat:

As vrea sa incep metoda CG ("curly girl method") dar nu am gasit inca niciun sampon care sa nu contina sulfati, silicon si alcool. Locuiesc si intr-un orasel destul de micut si nu prea am multe variante/imi puteti recomanda voi unul? As vrea sa-l comand online daca nu gasesc in comert. Multumesc!

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt o grămadă.
Balea med ultra sensitive shampoo, schauma kids shampoo& conditioner, bioderma node dar nu mai știu care din ele thinking
Pe naturalhysteria găsești produse cu stampila cg approved.

Văd că nu prea știi să te descurci singură și cam pari facebookinstagramistă, pe Facebook există un grup cu niște nașpete bătrâne, iar la albume găsești produse din comerț.
Formulate prost ce-i drept, dar sunt cg approved.
Dă-i un join the group acolo.
O să te îndrume nașpetele alea cu 10 clase.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu folosesc unul de la Dr. Sante, fara SLSuri si toate prostiile.

| dragodana a răspuns:

Salut! Nivea sampon micelar sau Syoss sampon micelar.