| hi a întrebat:

Am un laptop Samsung cu placa video 520mx si as vrea sa o inlocuiesc. Placa este dedicata si detasabila dar nu am gasit pe net niciun site care sa contina laci video de laptopuri de vanzare imi puteti recomanda vreun site sau ceva... unde sa gasesc Multumesc

1 răspuns:
| storepc a răspuns:

Sunt mai multe detalii necesare, nu poti cauta placa video doar dupa detaliile asta, in primul rand placa video are un slot si alea nu sunt standard, sunt in diferite formate, cauta dupa modelul tau de laptop ce format are placa ta video si cauti placa video pentru slotul tau, sau intra pe www.storepc.ro contactaza pe cineva de acolo zile problema si iti vor zice ce ai nevoie, daca au in stoc si ce placi iti pot oferi etc.