| MakeLOveNoWar a întrebat:

Salutare.Astept sfatul baietilor si fetelor. vreau sa imi fac frizura gen pe o parte, stiti voi asa in scara.Numai ca am parul putin ondulat si trebuie sa fac frizura pe partea stanga, nu pe dreapta cum este normal...Este ceva in neregula cu asta?

Răspuns Câştigător
| misss a răspuns:

Eu nu cred ca ar fi ceva in neregula, pentru ca ar fi ca si cum fetele au bretonul in partea stanga si nu in dreaptabig grin. Daca crezi tu ca tzi.ar sta bine cu frizura asta ai putea s. o faciwinking

1 răspuns:
| Dance_1650 a răspuns:

Nu este nimic in neregula cu asta. In primul rand tr sa stii daca iti va sta bine cu frizura asa.Eu ti-as recomanda sa nu ti-o faci deoarece ai parul ondulat si nu cred ca iti va sta bine; Sper ca ti-am fost d foloshappy