| MariusDarksone a întrebat:

Ce frizura as putea sa imi fac, din pacate nu sunt un barbat foarte norocos, fata mea este ascutita cu fruntea cam lata, am aici si o poza: http://imgur.com/6EcofTZ, daca aveti sfaturi de tunsori sper sa ma ajutati.

4 răspunsuri:
| OldSoul a răspuns:

Incearca sa il dai cumva pe frunte, ceva gen emo, cred ca ti-ar sta mai bine asa.

| RainmakerX a răspuns:

Salut! Auzi, eu sunt singurul care crede ca ar trebui sa ramai asa? Sincer nu vad care e problema. Iti sta bine asa cum esti deja.

| AlexDFY a răspuns:

Tu stii cel mai bine, iti cunosti parul, dar cred ca ti ar sta mai ok, cu parul mai lung, iar de acolo il aranjezi tu.

| yoman13 a răspuns:

Lasa-l sa mai creasca, apoi fa-te scurt pe margini si da-l pe spate, nu intr-o parte. Vei vedea ca iti va sta super bine. Sa iti lasi bretonul mai mare decat parul din spatele lui...