| lBroken69 a întrebat:

Sunt baiatul din poza de mai jos. Cu ce frizura mi-ar sta bine?
http://imgur.com/0BluZi8

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca arati mai bine asa cum esti acum. happy

| lBroken69 explică (pentru anonim_4396):

Poza asta e de acum 2-3 saptamani.mi-a mai crescut parul, si totusi trebuie sa ma tund, nu vreau plete in cap.

| anonim_4396 a răspuns (pentru lBroken69):

Faci cum vrei tu dar parerea mea e ca cel mai bine ti-ar sta cu parul mai scurt asa cum e in imagine de mai sus.

| lBroken69 explică (pentru anonim_4396):

Pai da..imi sta bine asa, dar trebuie sa ma duc la tuns, si nu stiu cum sa i spun la aia sa ma tunda.

| anonim_4396 a răspuns (pentru lBroken69):

Simplu! Ii arati poza si ii spui ''Uite asta vreau, femeie.Ia si tunde!''