| NYØ2002 a întrebat:

Ce parere aveti de produsele de la farmasi? Eu am parul ondulat/cret si gras.
Am vorbit cu o fata si e multumita de produse, oare ma ajuta si pe mine ca am si placa de par.Eu mi-am indreptat parul cu placa dar nu e lins, la mine statea drept si gras

Răspuns Apreciat de Editori
| RaAlexandra a răspuns:

In legătură cu parul gras incearca samponul uscat de la Batiste, iar produsele de la Farmasi le recomand cu drag..insa ai grija sa le alegi pentru tipul tau de par, unele produse pot accentua secretia de sebum astfel incat parul tau va arata mai gras decat este