| vmalex21 a întrebat:

Salutare.Ce parere aveti despre hainele de la firma Tommy Hilfiger? Va plac, sunt de calitate? As dori sa mai comand o geaca si niște tricouri de la ei.Asta e linkul de la geaca
cr:300929507686|lb:1591376621|ag:61609186258|pi:aud-532125518826:pla-344840738544&gclsrc=aw.ds&&gclid=CjwKCAiA35rxBRAWEiwADqB376T3jzDPXzB7MfG-2MI7owahZFbqgE4yf-WOz6EC-7xN8LqkWtOOzBoCeFwQAvD_BwE">https://de.tommy.com/......dm06906bbu

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Sunt haine de calitate.

Răspuns utilizator avertizat
| vmalex21 explică (pentru nimportequi):

Prietene am tot dreptul să fiu pretențios pe banii mei.Nationalitatea mea conteaza mai putin, nu cred ca banii platiti pentru un produs au vreun miros de roman sau american.Pe urma nu ma intereseaza ce folosesc vedetele din America, noi nu suntem vedete.Pe criteriul asta daca toti aia de la Hollywood isi pun dinti falși inseamna ca dintii aia sunt buni.Lasand la o parte formularea execrabila iti multumesc pentru raspuns.

Răspuns utilizator avertizat