| Ladybuug a întrebat:

Hey happy. Am o intrebare... De craciun o sa "primesc" ugg-uri. Intrebarea mea este : ce parere aveti despre site-ul okazii.ro? Am vazut multe oferte avantajoase si nu stiu daca corespund marimile si daca sunt chiar din piele intoarsa cu blana de oaie. Merita banii sau sa ii spun mosului sa mi le trimita din Spania?batting eyelashes

6 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Daca vrei ca firma sa ti le trimita direct in Spania te va costa mai mult asa daca cineva de incredere ti le trimite iti iese gratuit sau dai si tu vreo 15€ daca vrei.

| Ladybuug explică (pentru mgtow):

Nu ai inteles. ceream o parere despre okazii.ro. Vreau sa imi achizitionez niste ugg-uri si nu stiu prea multe despre okazii.ro. Ziceam ca in cazul in care nu e de incredere sa ii spun mosului sa mi le ia din spania sa mi le trimita.

| mgtow a răspuns (pentru Ladybuug):

De incredere e pentru ca pune (termeni si conditii jos de tot) dar asigurate sa fie marimea piciorului tau, bafta.

| StarkWolf a răspuns:

Pai cel mai bine ar fi sa ti le trimita din Spania, dar exista si varianta sa dai comanda si sa nu platesti pana nu le verifici si pana nu le incalti si pana nu sunt asa cum le-ai comandat tu!

| Ladybuug explică (pentru StarkWolf):

Multumesc de raspuns, pai intr-un fel cele din Spania ar fi mult mai bune dar nu imi permit sa dau chiar 4-5 milioane pe ele si de aia ma rezumam la okazii.ro. Am vazut niste oferte chiar bune. Faza e ca locuiesc intr-un oras cam micut [ Alba Iulia ] unde mall-ul e mai bine zis un supermarket gen real, auchan si nu am de unde sa gasesc... Poate la Mania by mys daca as gasi doar sau la Deichmann.

| StarkWolf a răspuns (pentru Ladybuug):

Deichmann are incaltaminte buna,este unu dintre magazinele mele de pe lista cand ma duc la cumparaturi, chiar ai ce gasi acolo! Daca nu ai foarte multi bani de dat, ideea e ca nici nu se merita chiar 5 milioane pe incaltaminte, poti sa dai comanda si daca nu sunt asa cum trebuie i le dai inapoi! Asta e! Cu placere...SUCCES!