| Igama a întrebat:

Salutare. Ce tratamente/ solutii cunoasteti pentru o unghie care creste mereu rupta, crapata pe mijloc?

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Tratamentul ti-l poate da doar un dermatolog, dupa ce tai unghia respectiva si o duci la o analiza medicala, sa se constate bacteria/ciuperca cu care este infectata unghia, primind antibioticul specific eradicarii bacteriei/ciupercii/ infectiei aleia.

| Violleta2022 a răspuns:

Stiu ca nu-ti place raspunsul meu, dar, din pacate este cel real si adevarat!
Faptul ca refuzi sa accepti realitatea, nu-ti va rezolva problema, dimpotriva, ignoranta te va duce la disperare.