| micutsa19 a întrebat:

Salutare colegutzii! as vrea sa ma ajutati si pe mine cu niste sfaturi, as vrea o mica schimbare...parul meu este ca lungime mediu de culoare saten deschis si nu e nici drept nici ondulat,si nu stiu ce ar fi mai potrivit sa il vopsesc,sa il suvitez si ce nuante se poarta sau sa il indrept(permanent)imi doresc foarte mult sa il am drept,stiu ca vor fi si sfaturi de genul:"lasa-l asa ondulat, multi si-ar dori sa il aiba asa" stiu mi s-a mai spus dar eu totusi vreau o schimbare! stiu ca se mai poarta si bobul ala care e super pentru cele cu parul dreptlove struck dar eu nu vreau sa ii tai din lungime ca si asa creste greu si ma chinui de ceva timp sa il cresc si cand ii tai varfurile frizerita taie iar ca "nesatula"
mc mult dragilor:*ofer fundawinking

4 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Uite aici sfaturi, http://www.lyla.ro/tunsori/
Pa, pa.

| LoveA911 a răspuns:

Ai putea sa iti bagi suvite rosii si sqa iti tunzi parul bob in fata si lung in spatewinking

| micutsa19 explică (pentru LoveA911):

Dar am specificat ca nu vreau sa tai din lungime desi imi place stilul bob cum ai zis dar mie nu mi-ar sta bine ca am parul putin ondulatsad

| ciocolom a răspuns:

Schimbă frizerul sau frizerița!