| SabinaTopor a întrebat:

As vrea sa stiu :
1. cum sa imi indrept parul fara placa ( intr-un mod care sa nu dureze o groaza de timp)
2. cum sa imi fac parul ondulat\cret fara placa si fara bigudiuri ( intr-un mod ca...)
Acum sigur va intrebati cum il am eu acum. Acum il am drept, iar varfurile sunt in sus si inauntru si asta nu imi place vreau sa aiba o forma si ca sa nu il tund m-am gandit sa va intreb pe voi happy

5 răspunsuri:
| DianaDiaa a răspuns:

Nici cu rau nici fara rau intelegi? laughing
Ai doua intrebari diferite, opuse si rezultatul...
Cine(de aici) crezi ca iti poate raspunde la aceste doua intrebari? Si MAGIE nu existawinking Eu zic mai bine sa nu speri la luna de pe cer ca nu o poti lua. Intelegi ce zic?

| SabinaTopor explică (pentru DianaDiaa):

Nu sunt intrebari diferite... bine, poate putin, dar poate exista o posibilitate pe care nu o stii tu.

| DianaDiaa a răspuns (pentru SabinaTopor):

laughing bine

| eanateo a răspuns:

Hmm,pentru ondulat nu stiu,dar ca sa-ti stea drept fara a te indrepta,exista un sampon de la nivea care iti face parul sa-ti stea drept, e foarte bun, eu il folosesc de ceva timp, ai putea sa incerci, multa bafta!happy

| Panteruţa a răspuns:

Pentru par ondulat sau cret fa-ti codite impletite, ca Nicole Cherry si dormi cu ele a doua zi dedimineata desfale. big grin.