| Slash1 a întrebat:

Cum fac sa am bretonul ridicat si parul ciufulit dar fara sa bag gel, fixativ ca nu vreau sa fac matreata dupa aceea. As baga daca este putina spuma sa-l modeleze. Vreau sa-mi stea cum ii sta lu' Raphael Tudor dar de fiecare data dupa ce-mi fac baie el fiind inca ud imi sta cum vreau dar dimineata ma trezesc cu el facut creata si nu-mi place. Va rog spuneti-mi cum sa-l fac sa-l am ciufulit si bretonul ridicat happy

6 răspunsuri:
| chupachups1234 a răspuns:

Spuma sau fixativ, altfel n-ai cum.Vezi alea de la syos (ultra strong) mie mi se par cele mai bunebig grin

| myhaelamar86 a răspuns:

Bagi degetele in priza. Nu recomand, totusi.

| GaBrYeLa18 a răspuns:

Poti sa folosesti niste fixativ si il modelezi cum vrei tu si va sta sau daca vrei poti sa folosesti si spuma. Amandoua sunt bune! Succes!

| Flaviucu a răspuns:

Il tapezi frumos cu un piaptan.

| IMS a răspuns:

Du`te la salon sau incearca cu un ondulatorhappy