| Slash1 a întrebat:

Salutare :) Am o mare problema in aranjarea tunsorii, adica nu-mi sta cum vreau eu. Eu vreau sa-mi stea mai ciufulit in tot capul si bretonul ridicat in sus ( ceva gen cum ii sta lui Raphael Tudor ) http://imageshack.us/photo/my-images/39/95588309.jpg/ dar dupa ce-mi fac baie si inca parul este ud si ma usuc cu prosopoul putin imi sta cum vreau dar dimineata cand ma trezesc cu el facut creasta ( mi se face cand dorm ). Stiti cumva cum as putea sa-l am asa ciufulit si bretonul ridicat si sa nu mi se mai faca de fiecare data creasta? AAA si sa nu trebuiasca sa bag foarte mult gel, fixativ ca nu as vrea dupa sa fac matreata as baga putina spuma :) Va rog frumos sa-mi spuneti ce sa fac, dau Funda + Vot

2 răspunsuri:
| IsJustMe007 a răspuns:

Pai in primul rând trebuie sa ai lungimea potrivita a tunsorii, nu mai lunga ca in poza pentru ca nu o sa stea.Îți trebuie un gel de par. încearcă sa ți-l aranjezi dimineața sau cand si nevoie dar dacă îl faci de seara oricum o sa se strice pana dimineata. Pune gelul in palma si ciufuleste parul pana ajunge la forma care-ți place.bafta! funda?puppy dog eyes